Open Search
SK

Z teórie do praxe

V sídle našej spoločnosti zamestnávame približne 100 študentov vysokej školy. Mnoho z nich potom uvidíme po skončení štúdia znova ako zamestnancov na plný úväzok. Oplatí sa preto plne angažovať. Pozrite sa na našu Burzu práce alebo nám kedykoľvek pošlite Vašu žiadosť.

Ukážte nám, čo viete!

Ponúkame študentom mnoho príležitostí využiť ich teoretické vedomosti v praxi. Ako pracujúci študent druhého stupňa môžete u nás nadobudnúť cenné praktické skúsenosti. Študentský program stáže internship o dĺžke 3 až 6 mesiacov Vám poskytne praktické vedomosti a je tiež dobrý pre Vaše CV. U nás si tiež môžete napísať diplomovú prácu. Je jedno, pre čo sa rozhodnete, hneď od začiatku sa stanete plnohodnotným členom tímu so svojou vlastnou oblasťou zodpovednosti. Budete sa zúčastňovať schôdzok a rozhodovacích procesov a spoznáte všetky procesy v medzinárodnej spoločnosti. Hneď na začiatku dostanete mentora, aby ste sa rýchlo zorientovali a čo najlepšie využili a rozšírili svoje schopnosti.

Vaše výhody u nás

No results were found. Please make a new selection.

Benefitujte z veľkých výhod, ktoré ponúkame zamestnancom. Tu je niekoľko príkladov

Férové odmeňovanie

Ponúkame férové odmeňovanie založené na výkone pre stážistov a kolektívne zmluvy pre študentov. Dostali sme za to tiež ocenenie Fair Company (férová spoločnosť).

Ponuky na voľný čas

Naši zamestnanci môžu počas ich voľného času absolvovať zdarma prostredníctvom nášho programu myChoice ďalšie školenie. Kurzy varenia a umenia, semináre rétoriky alebo kurzy morálky a ďalšie služby sú dostupné každému zamestnancovi, bez ohľadu na jeho popis práce, zručnosti a vedomosti - vrátane trainee a študentov.

Športové ponuky

Zdravie a telesná kondícia sú pre nás dôležité. Ponúkame našim zamestnancom rôzne športové ponuky: v závislosti od lokality napríklad joga, pilates, WingTsun a backfit.

Kantína a stánok

V našej centrálnej kantíne sú v ponuke rôzne teplé jedlá na obed a večeru. Stánok ponúka rýchle občerstvenie, sendviče, ovocie a nápoje. V lokalitách bez kantíny sú zvyčajne ľahko dostupné reštaurácie, kaviarne alebo snack bary.

Zľavnené výrobky pre zamestnancov

Pri zakúpení našich výrobkov a náhradných dielov na osobné používanie dostanú naši zamestnanci zľavu. Túto výhodu majú aj partneri zamestnancov, ich rodičia a deti.

Podnikový lekár

V závislosti od lokality dochádza lekár raz do týždňa a je k dispozícii našim zamestnancom na bezplatnú konzultáciu. Ponúkame dokonca kampane ako dobrovoľné očkovanie proti chrípke alebo zdravotné prehliadky.

Manažment zdravia

Investujeme veľa času a energie do zdravia našich zamestnancov. Zdravotné poradenstvo, kontroly metabolizmu, ergonomické poradenstvo, prvá pomoc a konzultácie od liečiteľa je iba niekoľko príkladov ponúk Vaillant Group.

Vianočné aktivity

Cez Vianoce obdrží každý z našich zamestnancov balíček s delikatesami - každý rok v rámci inej témy. Samozrejme, oddelenia organizujú svoje vlastné vianočné večierky podľa ich predstáv. Pre deti našich zamestnancov je tiež detský vianočný večierok, so zábavným programom a darčekmi - tiež pre ich rodičov.

Večierky

Každé dva roky pozývame našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov na večierok v Remscheide so živou hudbou, dobrým jedlom a najmä pestrým detským zábavným programom. Okrem tohto pravidelného dátumu sa oslavujú tiež výročia.

Flexibilné pracovné hodiny

Mnoho našich zamestnancov má flexibilné pracovné hodiny. Mnoho zamestnancov si organizuje svoj pracovný čas individuálne na základe konzultácií s kolegami a manažérmi. Týmto spôsobom je možné flexibilne skoordinovať rodinu a kariéru.

Pracovné modely na čiastočný úväzok

Pracovné modely na čiastočný úväzok sú dobrým riešením, predovšetkým pre našich zamestnancov s malými deťmi. Niektorí naši zamestnanci si navzájom zdieľajú prácu na plný úväzok a prácu na projektoch, zatiaľ čo ostatní pracujú na svojich úlohách menej hodín. Zamestnanci, ktorí popri svojej práci študujú, si môžu koordinovať prácu aj štúdium.

Domáca kancelária

V spolupráci so zodpovednými manažérmi môžu naši zamestnanci tiež pracovať z domu.

Podnikový penzijný program

Ponúkame našim zamestnancom možnosť zúčastniť sa podnikového penzijného programu. S cieľom zabezpečiť, aby každý zamestnanec mal najlepší osobný penzijný balík, dostáva každý jeden detailné poradenstvo od jedného z našich externých odborníkov.

No results were found. Please make a new selection.

Vaillant Group in Social Media

Vaillant Group na LinkedIn

Vytvorte si kontakty, nájdite prácu a uchádzajte sa o ňu priamo

Samozrejme sú v našej spoločnosti vítaní všetci bez ohľadu na vek, pohlavie, vierovyznanie a iné kritéria. Aby sme dosiahli lepšiu zrozumiteľnosť, nepoužívame štýl písania špecifický pre nejaké pohlavie. Všetky osobné označenia na webstránke (a všetkých spojených dokumentoch) sú neutrálne k pohlaviu.