Open Search
SK

PRIDAJTE SA K NÁM A ZAČNITE

Či už študenti, absolventi alebo profesionáli - ktokoľvek príde do Vaillant Group, preberá zodpovednosť o budúcnosť hneď od prvého dňa.

Tvorte svoju budúcnosť vo Vaillant Group

Študenti, absolventi alebo profesionáli nájdu najlepšie podmienky pre svoju profesionálnu a osobnú budúcnosť vo Vaillant Group. Ponúkame Vám celé spektrum medzinárodne etablovanej spoločnosti. Od vývoja výrobkov cez výrobu až po marketing, predaj a množstvo ďalších oblastí podnikania. Ak chcete urobiť krok smerom k svojej a našej budúcnosti, budeme sa tešiť na Vašu žiadosť.

Začiatok pre študentov

S nami môžete získať prvé skúsenosti v programe stáže internship, kde sa zaučíte v rôznych oblastiach.
Zistite viac

Začiatok pre študentov vysokej školy

Študenti vysokej školy môžu získať praktické skúsenosti a pripraviť si svoju diplomovú prácu.
Zistite viac

Začiatok pre absolventov

Základ svojej kariéry položíte v trvalo udržateľnom, medzinárodne orientovanom prostredí v trainee programe Vaillant Group. Alebo sa môžete pridať priamo do jedného z našich oddelení.
Zistite viac

Začiatok pre profesionálov

Vysoko kvalifikovaní, skúsení profesionáli môžu spojiť svoju budúcnosť s nami ako expert, projektový manažér alebo manažér.
Zistite viac

No results were found. Please make a new selection.

Vaillant Group in Social Media

Vaillant Group na Twitteri

Sledujte nás a zostaňte informovaní

Vaillant Group na LinkedIn

Vytvorte si kontakty, nájdite prácu a uchádzajte sa o ňu priamo

Samozrejme sú v našej spoločnosti vítaní všetci bez ohľadu na vek, pohlavie, vierovyznanie a iné kritéria. Aby sme dosiahli lepšiu zrozumiteľnosť, nepoužívame štýl písania špecifický pre nejaké pohlavie. Všetky osobné označenia na webstránke (a všetkých spojených dokumentoch) sú neutrálne k pohlaviu.