Open Search
TR

Rutin işi bırakıp geleceğe adım atmak

Kariyer merdiveninizin bir sonraki basamağını çıkmak istemez misiniz? Bunu yaparken, uzmanlığınızı ve yeteneklerinizi geleceğimizi yaşamaya değer yapan sürdürülebilir ürünlerin gelişmesi için kullanmanız nasıl olur? Bizimle işte bunu yapabilirsiniz. Vaillant Group’ta tüm kapılarımız uzman ve yöneticiler için ağzına kadar açıktır. Vaillant Group’un bir parçası olun - bir uzman, bir proje yöneticisi veya bir yönetici olarak. İş Olanakları sayfamızı ziyaret edin veya bize dilediğiniz zaman iş başvurunuzu gönderin. Başvurunuzu almak için sabırsızlanıyoruz!

Bireysel Destek

Kariyerinize uygun eğitimlerden yararlanın: sadece iş ile alakalı yetenekler konusunda değil, aynı zamanda sosyal yeteneklerin güçlendirilmesi ve geliştirilmesi için sunulan geniş kapsamlı önlemlerle. Amacımız, çalışanlarımızın yaşam boyu öğrenimlerini desteklemek ve aralarındaki bağları olabildiğince iyi bir şekilde pekiştirmektir.

Bu başarılı programımız sayesinde yöneticilerimizin önemli bir kısmı kendi aramızdan seçilebilmektedir. Dolayısıyla tüm yönetici pozisyonlarımızın çoğunu şirket içi atamalarla doldurma hedefimize git gide daha çok yaklaşıyoruz.

Uzman ve Yöneticiler için Giriş Olanakları

Uzman veya yönetici olarak Vaillant Group’un bir parçası olmak istiyorsanız, sizin için birden fazla farklı kariyer türü açıktır. Uzmanlık alanlarımızdan birinde deneyimli bir uzman iseniz, başarılı bir proje yöneticisi olarak projelerimizi başarıya götürebilir veya bir yönetici olarak sorumluluk üstlenebilirsiniz.

Uzmanlar

Uzmanlık alanınızdaki püf noktaları bilirsiniz. Daima bir adım ilerisini düşünür başka kurumsal bölümlere köprüler kuruyorsunuz. Vaillant Group’u işte bu şekilde yenilikçi fikirlerle ileriye taşıyabilirsiniz.

Proje Yöneticisi

Bir proje yöneticisi olarak, daima tüm opsiyonları değerlendirir, her zaman bir sonraki hamleyi düşünürsünüz. Ekiplerinizi ve projelerinizi hedef odaklı olarak etap etap ilerleterek sonunda başarıya götürürsünüz. Branşı bilen biri olarak uzmanlığınızı ve birikiminizi Vaillant Group’un kurumsal hedeflerine ulaşmak için kullanırsınız.

Yöneticilik

Tüm elde edilebilir doneleri değerlendirerek sağlam kararlar alırsınız. Kendinizi, diyaloğa önem veren ve örnek olma görevini ciddiye alan, ekibinizin koçu olarak görmektesiniz. Bu şekilde elemanlarınızın yeteneklerini en iyi şekilde değerlendirip onları kurumsal hedeflerimiz yolunda dakik bir şekilde kullanırsınız.

Bizimle Elde Edeceğiniz Avantajlar

No results were found. Please make a new selection.

Çalışanlarımıza sunduğumuz çok faydalı avantajlardan siz de yararlanın. İşte bazı örnekler:

Yemekhane

Merkezi yemekhanemizde, öğlen yemekleri için farklı yemek seçenekleri sunuluyor. Kurum içi yemekhanesi bulunmayan tesislerimizin yakınında uygun restoranlar ve kafeler bulunur.

KURUM HEKİMİ

Kurum hekimi, haftada belirli günlerinde çalışanlarımızı ücretsiz olarak muayene etmek için tesislerimizde bulunur.

YILBAŞI AKTİVİTELERİ

Yılbaşında, şirketimiz genelinde veya her departman için ayrı ayrı olmak üzere yılbaşı etkinlikleri düzenlenir.

Şirket Arabaları

Şirket arabası, pozisyonunuz ve fonksiyonunuza bağlı olarak verilebilmektedir. Örneğin sık sık seyahat eden çalışanlarımıza ya da belirli bir yöneticilik seviyesinin üstünde olan yöneticilere şirket arabası verilir.

Yöneticilik Eğitimleri

Değerlerimize dayanan bir yönetim kültürü, yönetici gelişim programımızın temelini oluşturur. Uzmanlarımız ve yöneticilerimiz kişisel ve sosyal yeteneklerde eğitilir ve gerektiğinde bir sonraki kariyer aşamasına hazırlanır.

Profesyonel Gelişim

Binlerce çalışanı Vaillant Group’u başarıya götürmektedir. Bunun böyle kalması için, ihtiyaçlara göre uyarlanan ileri eğitim programları sunuyoruz. Bu programlarla çalışanlarımızın gizli potansiyelleri açığa çıkartılarak Vaillant Group’un zirvede olmaya devam etmesi sağlanır.

No results were found. Please make a new selection.

Sosyal Medyada Vaillant Group

Vaillant Group’un LinkedIn profili

Temas kurun, iş ilanları bulun, doğrudan başvurun

Facebook

Yaş, cinsiyet, din ve diğer her ne kritere ait olursa olsun, şirketimiz herkese açıktır. Yazıların daha rahat okunabilmesi için, cinsiyet ayrımı yapmadan ifadeler kullanılmıştır. İnternet sitesinde (ve tüm yerleşik dokümanlardaki) tüm kişisel hitaplar cinsiyet ayırt etmeksizin kullanılmıştır.