Open Search
TR

Amfi’den çıkıp şirkete girmek

Zamanı geldi: Mezuniyet belgeniz cebinizde. Şimdi kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak istiyorsunuz. Bunu bizimle iki yolla gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimize doğrudan katılarak ya da bir stajyerlik programını seçerek. Her iki yöntem de sizi hedefinize ulaştırır: dolgun ücret ve cazip ek olanaklar sunan, başından itibaren gelecek için sorumluluk üstlenmenize olanak tanıyan ilginç bir iş

Vaillant Group’ta Doğrudan İşe Başlama

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olan bir işe girme planıyla işin en başından itibaren sorumluluk üstlenirsiniz. Size, profesyonel gelişiminiz için ihtiyaç duyacağınız uygun kalifikasyonları edinmenizi sağlarız. Ürün eğitim kursları ve marka eğitimleri ile birikiminizi artırarak şirketimizi özümsemenizi ve hedeflerimizi daha iyi anlamanıza olanak sağlarız.

Bizimle Elde Edeceğiniz Avantajlar

No results were found. Please make a new selection.

Çalışanlarımıza sunduğumuz çok faydalı avantajlardan siz de yararlanın. İşte bazı örnekler:

Yemekhane

Merkezi yemekhanemizde, öğlen yemekleri için farklı yemek seçenekleri sunuluyor. Kurum içi yemekhanesi bulunmayan tesislerimizin yakınında uygun restoranlar ve kafeler bulunur.

KURUM HEKİMİ

Kurum hekimi, haftada belirli günlerinde çalışanlarımızı ücretsiz olarak muayene etmek için tesislerimizde bulunur.

YILBAŞI AKTİVİTELERİ

Yılbaşında, şirketimiz genelinde veya her departman için ayrı ayrı olmak üzere yılbaşı etkinlikleri düzenlenir.

Şirket Arabaları

Şirket arabası, pozisyonunuz ve fonksiyonunuza bağlı olarak verilebilmektedir. Örneğin sık sık seyahat eden çalışanlarımıza ya da belirli bir yöneticilik seviyesinin üstünde olan yöneticilere şirket arabası verilir.

Yöneticilik Eğitimleri

Değerlerimize dayanan bir yönetim kültürü, yönetici gelişim programımızın temelini oluşturur. Uzmanlarımız ve yöneticilerimiz kişisel ve sosyal yeteneklerde eğitilir ve gerektiğinde bir sonraki kariyer aşamasına hazırlanır.

Profesyonel Gelişim

Binlerce çalışanı Vaillant Group’u başarıya götürmektedir. Bunun böyle kalması için, ihtiyaçlara göre uyarlanan ileri eğitim programları sunuyoruz. Bu programlarla çalışanlarımızın gizli potansiyelleri açığa çıkartılarak Vaillant Group’un zirvede olmaya devam etmesi sağlanır.

No results were found. Please make a new selection.

Sosyal Medyada Vaillant Group

Vaillant Group’un LinkedIn profili

Temas kurun, iş ilanları bulun, doğrudan başvurun

Facebook

Yaş, cinsiyet, din ve diğer her ne kritere ait olursa olsun, şirketimiz herkese açıktır. Yazıların daha rahat okunabilmesi için, cinsiyet ayrımı yapmadan ifadeler kullanılmıştır. İnternet sitesinde (ve tüm yerleşik dokümanlardaki) tüm kişisel hitaplar cinsiyet ayırt etmeksizin kullanılmıştır.