Open Search
TR

Okuldan mezun ol, şirkete gir

Almanya'nın Çevreci Akıl oranının nasıl hesaplanacağını biliyor musunuz? Yeni bir ısı pompasını geliştirmek için kaç elemana ihtiyaç duyulduğunu tahmin edebilir misiniz? Ve eski bir ısıtma sisteminin yenilenmesiyle ne kadar enerji tasarruf edilebildiğini? Bu ve bunun gibi birçok sorunun yanıtı bizde var. Vaillant Group’ta staj ya da proje çalışması yaparak, iklim ve çevre dostu teknolojilerde uzman olabilir, birçok ilginç insanla tanışabilir, uluslararası projelere katılabilir ve kendi profesyonel geleceğinizin temelini atabilirsiniz. Güncel iş ilanlarımızı İş Olanakları sayfamızda bulabilirsiniz. Bunun dışında da her zaman başvurunu bize iletebilirsiniz.

Vaillant Group’ta Stajlar

İhtiyaç olan tüm departmanlarımızda proje bazlı olarak üniversite stajı veya zorunlu lise stajınızı yapabilirsiniz.

Bizimle Elde Edeceğiniz Avantajlar

No results were found. Please make a new selection.

Yemekhane

Merkezi yemekhanemizde, öğlen yemekleri için farklı yemek seçenekleri sunuluyor. Kurum içi yemekhanesi bulunmayan tesislerimizin yakınında uygun restoranlar ve kafeler bulunur.

KURUM HEKİMİ

Kurum hekimi, haftada belirli günlerinde çalışanlarımızı ücretsiz olarak muayene etmek için tesislerimizde bulunur.

YILBAŞI AKTİVİTELERİ

Yılbaşında, şirketimiz genelinde veya her departman için ayrı ayrı olmak üzere yılbaşı etkinlikleri düzenlenir.

No results were found. Please make a new selection.

Sosyal Medyada Vaillant Group

Vaillant Group’un LinkedIn profili

Temas kurun, iş ilanları bulun, doğrudan başvurun

Facebook

Yaş, cinsiyet, din ve diğer her ne kritere ait olursa olsun, şirketimiz herkese açıktır. Yazıların daha rahat okunabilmesi için, cinsiyet ayrımı yapmadan ifadeler kullanılmıştır. İnternet sitesinde (ve tüm yerleşik dokümanlardaki) tüm kişisel hitaplar cinsiyet ayırt etmeksizin kullanılmıştır.